Łomża. Pijana kobieta przyjechała z dziećmi do sali zabaw

Łomżyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwej kobiecie, która przyjechała z dziećmi do bawialni. Jak się okazało 34-latka miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. 

 

1 czerwca do łomżyńskiej komendy wpłynęło anonimowe zgłoszenie jakoby nietrzeźwa kobieta miała przywieźć dzieci do jednej z sal zabaw. Na miejscu mundurowi podjęli czynności w stosunku do kobiety siedzącej za kierownicą nieuruchomionego volkswagena zaparkowanego we wskazanym miejscu. W aucie nie było jednak dzieci. Okazało się, że znajdująca się tam 34-letnia łomżanka ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Kobieta tłumaczyła funkcjonariuszom, że przywiózł ją kolega, który już odjechał.

Z nagrania monitoringu, które prześledzili mundurowi wyszło na jaw, że 34-latka kłamie.

Wyraźnie na nim widać jak to kobieta kieruje volkswagenem, a wraz z nią jest 8-letni syn oraz jego kolega. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że kobieta od 2017 roku ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami za jazdę w stanie nietrzeźwości. Pojazd 34-latki został zholowany, a dzieci przekazano pod opiekę rodzinie.

Nieodpowiedzialna matka, teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Red. M.L

Fot. zdjęcie ilustracyjne iStockPhoto

Podlaska Policja

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy