Sejny. Policjanci odnaleźli i uwolnili 7-letnią dziewczynkę zamkniętą w bagażniku

Sejneńscy policjanci odnaleźli i uwolnili 7-letnią dziewczynkę, która była zamknięta w bagażniku czarnego audi. Klapę od bagażnika prawdopodobnie zatrzasnął wiatr.

 

Na 112 zadzwoniła dziewczynka prosząc o pomoc

Jak poinformowała w środę (29.04) sejneńska policja, dyżurny komendy otrzymał w sobotę (25.04) niepokojące zgłoszenie. Na numer alarmowy 112 zadzwoniła dziewczynka z prośbą o pomoc. Powiedziała, że jest zamknięta w bagażniku samochodu, ale nie potrafiła wytłumaczyć, gdzie dokładnie stoi auto. Wyjaśniła jedynie, że mieszka w województwie warmińsko-mazurskim, a teraz jest nad jeziorem w Dusznicy k. Sejn razem ze swoją mamą.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania samochodu. Dziewczynka opisała funkcjonariuszom, że samochód, w którym jest zamknięta to czarne audi. Do poszukiwania auta przystąpili także miejscowi strażacy.

Na szczęście posesję z zaparkowanym audi mundurowi szybko zlokalizowali. Jak ustalili policjanci, 7-latka nie mogła skontaktować się z mamą, gdyż ta wybiegła z domu szukać jej, ale bez telefonu. Pomimo przerażenia 7-latka przekazała na tyle dużo informacji operatorowi numeru alarmowego, że funkcjonariusze mogli szybko ją odnaleźć. Jak ustalili mundurowi, klapę od bagażnika, zatrzasnął wiatr – dodaje nadkom. Tomasz Krupa.

7-latka wystraszona, ale cała i zdrowa trafia pod opiekę matki.

Red. OKO

Fot. Podlaskie24.pl

na podst.PAP i KPP Sejny

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy