Policjanci zatrzymali 8 mężczyzn, którzy przewozili nielegalnych imigrantów


Wczoraj  28.10 policjanci zatrzymali 8 mężczyzn, którzy przewozili nielegalnie przebywające na terenie Polski osoby. Zatrzymani to obywatele Polski, Iraku, Ukrainy, Słowenii, Gruzji i Danii. Zostali zatrzymani w Tonkielach, Sokółce, Jelonce, Słojnikach, Białymstoku, Kajance i na drodze pomiędzy Bondarami i Narewką. Zatrzymani przewozili 56 osób.

0.45 w Tonkielach policjanci zatrzymali forda transita w którym obywatel Polski przewoził 14 ob. Iraku.

10 min po 1  w Sokółce ob. Iraku przewoził w VW sharan 9 ob. Iraku. Kierowca został zatrzymany.

Ok. 4.30 w Jelonce policjanci zatrzymali mazdę i skodę. Samochodami kierowali ob. Ukrainy, którzy przewozili 12 osób z Kurdystanu.

Przed 7 w Słojnikach ob. Słowenii mercedesem sprinterem przewoził 12 ob. Iraku.

Po 8 w Białymstoku po pościgu policjanci zatrzymali skodę, której kierowca uciekał policjantom od Majówki. Po zatrzymaniu pojazdu próbował uciekać pieszo. Został zatrzymany. Obywatel Gruzji przewoził 2 nastolatków – obywateli Iraku.

Po 13 w Kajance policjanci zatrzymali forda, którego kierowca ob. Ukrainy przewoził 3 ob. Iraku.

Przed 20 pomiędzy Bondarami i Narewką  policjanci zatrzymali BMW, którego kierowca ob. Danii przewoził 4 mieszkańców Kurdystanu.

Wszystkie przewożone osoby przebywały nielegalnie na terenie naszego kraju. Kierowcy zostali zatrzymani. Zatrzymane zostały również samochody, które trafiły na parking dowodów rzeczowych.

Do tej pory policjanci zatrzymali 190 osób w związku z pomocnictwem przy nielegalnym przekraczaniu granicy. W samochodach kurierów przewożonych było 830 osób.

Red. OKO

Fot. Podlaska Policja

Podlaska Policja

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy