Problemy z komunikacją na drogach wojewódzkich

Wiele dróg w regionie jest nieprzejezdnych

Wiele dróg w regionie jest nieprzejezdnych. Na niektórych jest odśnieżony tylko jeden pas jezdni. Wiele dróg zawiał śnieg.

Tak jest na drodze wojewódzkiej Białystok-Wysokie Mazowieckie, Wysokie Mazowieckie-Sokoły-Jeżewo i Białystok- Sokółka. Samochody ciężarowe muszą czekać na odblokowanie drogi wojewódzkiej w miejscowości Trześcianka w gminie Narew. Do rowu wjechał tam tir.

Prezes PKS Nova- Andrzej Mioduszewski – przyznał w Polskim Radiu Białystok, że opóźnień autobusów PKS nie dało się uniknąć.

Niestety stan dróg w pewnych miejscach nie pozwala na punktualne przyjazdy. Nasze autobusy powyjeżdżały. Opóźnienia będą na pewno ze względu na to, że nawet trasa numer 19 została w pewnym sensie zablokowana, bo przestały tiry wjeżdżać w obręb miasta. Od samego rana jest spory korek.- powiedział Andrzej Mioduszewski.

Stan innych dróg w regionie też jest słaby. Doszło do wielu kolizji:

Utrudnienia w ruchu na DK 19: miejscowość Andryjanki, utrudnienia w ruchu pojazdów  spowodowane śliską nawierzchnią; miejscowość Knorydy, kolizja drogowa.

DW 693 13km rejon m. Baciki Bliższe. Droga zablokowana, próba wyciągnięcia samochodu ciężarowego z rowu

DK 61, skrzyżowanie z drogą na Sulki (na wysokości m. Miastkowo) zderzenie 2 samochodów osobowych. Najprawdopodobniej przyczyną było nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu, droga zablokowana, jedna osoba pokrzywdzona.

W Knorydach  na DK 8 do rowu trafiła piaskarka. Tworzyły się ogromne korki. Kierowcy czekali wiele godzin.

Blisko 40 kolizji do godziny 14.o0 odnotowała policja. Do tego jeden wypadek.

Na DK 8 w miejscowości Lipniak kolizja dwóch ciężarówek.

DK nr 8 na odcinku Suwałki- Budzisko zablokowana w obu kierunkach, kolizja dwóch tir-ów w m. Lipniak. Policjanci pracują na miejscu, trudne warunki drogowe

Red. OKO

Fot. Podlaskie24.pl/internauci/Podlaska Policja

Podlaska Policja/Polskie Radio Białystok

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy