Rajgród. Policjanci odnaleźli zaginioną w lesie kobietę

Do dyżurnego Policji zadzwoniła roztrzęsiona kobieta, twierdząc, że potrzebuje pomocy, gdyż zgubiła się w lesie. 38-latka poszła szukać swojego ojca, który wyszedł zbierać grzyby i nie wracał. Z uwagi na późną porę oraz niską temperaturę policjanci z Posterunku Policji w Rajgrodzie natychmiast przystąpili do działania.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grajewie, w środę (16.10.) wieczorem, otrzymał zgłoszenie od kobiety, która znajduje się w lesie i nie jest w stanie wrócić do domu. 38-latka poszła szukać swojego ojca. Mężczyzna wyszedł zbierać grzyby i nie wracał. Do zdarzenia doszło w jednym z kompleksów leśnych na terenie gminy Rajgród.

 

Kobieta nie potrafiła podać swojego dokładnego położenia. Funkcjonariusze wiedzieli tylko, że zagubiona znajduje się w lesie, w rejonie miejscowości Bełda. Policjanci z Posterunku Policji w Rajgrodzie cały czas rozmawiali z kobietą przez telefon, zapewniając ją, że pomoc już nadchodzi i wkrótce zostanie odnaleziona. W tym samym czasie szukali zagubionej 38-latki, próbując ustalić jej dokładną lokalizację. Dzięki dobrej znajomości topografii terenu, kobieta już po niespełna godzinie została odnaleziona. 38-latka była przestraszona i wyziębiona, jednak jej życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo. Dzięki natychmiastowej reakcji mundurowych, kobieta bezpiecznie trafiła do domu. Okazało się, że jej ojciec – grzybiarz w tym czasie przebywał już w domu.

 

 

 

Red. M.L.

Fot. Podlaskie24.pl / KPP Grajewo

Podlaska Policja

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy