Siemiatycze. Opaski telemetryczne dla seniorów mogą uratować życie

Burmistrz Miasta Siemiatycze zaprasza mieszkańców Siemiatycz w wieku 65+ do udziału w projekcie Opaska Telemedyczna dla Seniora w ramach programu osłonowego Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej „Korpus Wsparcia Seniorów” na rok 2022, Moduł II Opaska ratująca życie.

W ramach programu osłonowego „Korpus Wsparcia Seniorów” na rok 2022, Moduł II Opaska ratująca życie, 120 seniorów z Siemiatycz otrzyma opaskę telemedyczną, umożliwiającą całodobową teleopiekę, siedem dni w tygodniu. Seniorom zostanie zapewnione m. in. podłączenie opaski do systemu teleopieki z możliwością całodobowej łączności z centrum teleopieki, przeszkolenie w zakresie obsługi opaski oraz działania systemu teleopieki, możliwość generowania raportów ze wskaźników mierzonych przez opaskę oraz całodobowy monitoring i rejestracja sygnałów alarmowych.

Projekt jest adresowany do seniorów w wieku 65 lat i więcej mieszkających na terenie Miasta Siemiatycze, wymagających wsparcia.

Zgłoszenia/dokumenty rekrutacyjne osób zainteresowanych przyjmuje Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Siemiatyczach, ul. 11 Listopada 35A, 17-300 Siemiatycze, w terminie od 12 do 30 kwietnia 2022 r.

Dodatkowe informacje: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Siemiatyczach

  • kontakt telefoniczny pod numerami: 85/ 656 12 26, 686 95 90, 686 95 91
  • kontakt osobisty – MOPS, ul. 11 Listopada 35A, pokoje nr 1, 2, 3.

Dokumenty rekrutacyjne są dostępne:

  • w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Siemiatyczach, ul. 11 Listopada 35A,
  • w Biuletynie Informacji Publicznej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Siemiatyczach pod linkiem: Biuletyn Informacji Publicznej MOPS Siemiatycze.

Red. OKO

Fot. Siemiatycze.eu

Siemiatycze.eu

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy