Suwałki. 40-latkowie aresztowani za narkotyki

Policjanci ujawnili i zabezpieczyli 4911 tabletek ecstasy, ponad pół kilograma amfetaminy oraz ponad 5 gramów marihuany. Policjanci zatrzymali dwie osoby. Zarówno 42- latek, jak i 41- latka usłyszeli już zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających.

Podlascy policjanci wspierani przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji i Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej ustalili, że jeden z mieszkańców powiatu suwalskiego może mieć narkotyki. Ustalenia się  potwierdziły.

Policjanci zatrzymali do kontroli 42-letniego kierowcę audi. W jego  samochodzie funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli 4911 tabletek różnego koloru oraz 5 torebek foliowych z zawartością białego proszku. Przy pasażerce było kolejnych 11 torebek foliowych, także z zawartością białego proszku.

W pomieszczeniach zajmowanych przez mężczyznę policjanci odnaleźli jeszcze 10 torebek foliowych z zawartością białego proszku i 3 torebki z zawartością suszu roślinnego.

Wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczone substancje, to ecstasy, amfetamina i marihuana. Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

Red. OKO

Fot. KMP Suwałki

Podlaska Policja

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy