Trwa ,,Wampiriada 2019″

Jesteś studentem i zastanawiasz się, w jaki sposób mógłbyś bezinteresownie pomóc innemu człowiekowi? Nic trudnego. Wystarczy wziąć udział w Wampiriadzie 2019. Pomożesz komuś, kto potrzebuje krwi a do tego dostaniesz  T-shirt, dzięki któremu będziesz mógł zainteresować inne osoby ze swojego otoczenia tym wydarzeniem.

Zobaczą na Tobie napis „Wampiriada” i zapytają – „A  to co?” W tym już Twoja rola, żebyś zachęcił innych do wzięcia udziału w tej akcji. Im więcej osób wie o tym przedsięwzięciu, tym więcej osób może otrzymać pomoc w postaci krwi.

Wampiriada trwa w całej Polsce. Nad sukcesem edycji zimowej, tego przedsięwzięcia w stolicy województwa czuwa Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku razem z Niezależnym Zrzeszeniem Studentów. Oddawanie krwi w akcji Wamipirada jest coraz popularniejsze. Z roku na rok wzrasta liczba krwiodawców. W ubiegłorocznej edycji jesiennej krew oddało prawie 900 osób, co przekłada się na około 450 litrów krwi. Wyobraźcie sobie, ile potrzebujących osób mogło skorzystać z tego bezcennego daru.

Akcja co prawda już ruszyła, jednak wciąż macie czas, aby pójść do jednego z punktów przygotowanych przez organizatorów. Ostatnia okazja oddania krwi zaplanowana jest na 8 marca.

Więcej szczegółowych informacji możecie znaleźć pod tym linkiem, jak i na plakacie poniżej.

https://www.facebook.com/events/604489189973633/

 

Zobacz także: Japonia za darmo dla studentów i absolwentów czyli MIRAI

Red. Michał Krawczeniuk

Fot. Michał Krawczeniuk

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy