Wyniki na najlepsze wiosenne zdjęcie czytelników Podlaskie24!

Wyniki na najlepsze wiosenne zdjęcie czytelników Podlaskie24!

Mimo ostatnich załamań pogody – jak chociażby śnieg w środku maja – wiosna uderzyła w nas z pełną parą! Czytelnicy Podlaskie24.pl nie czekali, tylko łapali aparaty i telefony, aby uwiecznić ją na zdjęciu. Sprawdźmy, kto okazał się być najlepszym fotografem według naszej redakcji!

 

Przypomnijmy krótko zasady konkursu.

W konkursie mogli wziąć fotografowie – i ich zdjęcia – którzy przedstawili na fotografiach wiosnę na Podlasiu. Zdjęcia miały być wykonane dowolnym urządzeniem. Ważne, aby były nieporuszone, w dobrej jakości i kreatywne. Zdjęcia miały zostać przesłane w komentarzu pod postem dotyczącym konkursu, na naszej stronie facebookowej. Konkurs miał trwać do środy, 13 maja i właśnie dzisiaj kończy się nadsyłanie prac. Dzisiaj również zostają wyłonieni zwycięzcy, a ich zdjęcia, wraz z podpisami, zostaną opublikowane w tym właśnie artykule!

Kto wygrał?

Uczestników konkursu było na prawdę wielu. Wyłonić ze wszystkich wspaniałych zdjęć tylko trzy najlepsze, to bardzo trudna sztuka. Jednak zasady to zasady, a więc pierwsze miejsce zajmuje…

I miejsce – Iwona Gąsowska

Przepiękne niebo, ciekawie uchwycone odbicie i drewniana łódka, nadająca klimatu zdjęciu. Czuć niesamowitą atmosferę fotografowanego terenu. Zdjęcie zdecydowanie zasłużyło na pierwsze miejsce – i tym samym idzie na miniaturkę artykułu. Gratulujemy 🙂

 

II miejsce – Weronika Tarasiuk

Tym razem czas na fotografię makro! Weronika zatrzymała budzącą się do życia przyrodę w jednej chwili – na zdjęciu kwiatu. W dodatku bardzo dobrze wyeksponowanego za pomocą snopu światła. Rewelacyjne zdjęcie!

III miejsce – Katarzyna Grodzka

Przepiękna barwa zachodu słońca, padającego na rozkwitające drzewo. W dodatku zdjęcie jest bardzo różnorodne pod względem tonacji, bowiem mamy tu aż cztery główne kolory, które w dodatku się ze sobą nie gryzą, a ładnie składają w całość. Najpiękniejsze kolorystycznie zdjęcie ze wszystkich!

Zdjęcia wyróżnione:

Paulina Ksepka

Zdjęcie, które nadesłała Paulina, zostało wykonane w Narwiańskim Parku Narodowym. Bardzo klimatyczna, przytłumiona kolorystyka i rozmyte tło nadają temu zdjęciu niesamowitej wyrazistości i głębi. Sama koncepcja zdjęcia powoduje, że można interpretować je na wiele sposobów. Jest klimatyczne, głębokie i z pomysłem.

Elżbieta Kościewicz

Stanisław Tym kiedyś powiedział „Ciekawe, jak to jest, że ślimaki chodzą tak wolno, a zdążają„. Te jak widać zdążyły, prosto przed obiektyw Elżbiety. Bardzo interesujące zdjęcie, na którym od razu czuć powiew wiosny!

 

Jednak to nie wszystko!

Wszyscy czytelnicy zrobili interesujące zdjęcia. Jednak było tyle zgłoszeń, że nie mamy jednak miejsca, aby wszystkie je wyróżniać. Dlatego dorzucimy jeszcze kilka, które przykuły nasze oko, w ramach zbiorowego wyróżnienia! Wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom zabawy serdecznie gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w przyszłych fotograficznych konkursach!


 

 

Red. Kamil Dąbrowski

Fot. czytelnicy Podlaskie24.pl

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy