Zbiórka dla rodziny ofiar tragicznego wypadku w Katrynce

 1 stycznia 2020 roku po godzinie 19 w okolicy miejscowości Katrynka doszło do tragicznego wypadku drogowego. Teraz przyjaciele rodziny zbierają pieniądze, aby pomóc dzieciom pary z Korycina która zginęła w wypadku.

Wypadek w Katrynce. Dwie ofiary śmiertelne

W Katrynce na łuku drogi obywatel Litwy kierowca audi Q7 zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadzil do zderzenia z jadacym z naprzeciwka z pojazdem audi – którego kierowca zginął a pasażerka trafiła do szpitala a następnie uderzył w volkswagen transporter ( z transportera nikt nie trafił do szpitala). Pasażerka z audi zmarła szpitalu.

Areszt dla sprawcy wypadku w Katrynce z dwiema ofiarami śmiertelnymi?

,,Zginęło dwoje młodych, cudownych ludzi – Magda i Adam.

Przez brawurę kierowcy jadącego z naprzeciwka dwójka dzieci straciła poczucie bezpieczeństwa i ich świat zmienił się w najbardziej brutalny sposób.

Nazywam się Ewa, Madzie znałam ponad 16 lat, była zawsze uśmiechnięta, pomocna, życzliwa. Z Adamem byli bardzo fajnym małżeństwem, mieli dwójką wspaniałych dzieci –  9 letniego synka  i 15 letnia córkę. „-pisze Ewa Kamińska która założyła zrzutkę 

,,Tragedia , która wstrząsnęła nami wszystkimi, podczas powrotu do domu, z przyczyn niezależnych od siebie zginęli nasi znajomi, przyjaciele. Dwójka wspaniałych ludzi, pogodnych, dobrych i pomocnych.

Żadne środki nie są w stanie zrekompensować tej straty, ale mogą pomóc w odbudowaniu normalnego życia, na tyle na ile jest to możliwe.

Wierzę w magię internetu i w ludzką wrażliwość, wierzę również, że dobro wraca do osób które je ofiarowały” – pisze przyjaciółka rodziny Ewa Kamińska

Na koncie zrzutki jest już prawie 40 tysięcy złotych.


Tu można wpłacać pieniądze:

https://zrzutka.pl/4vndgn

Red. OKO

Fot. Ewa Kamińska/ Podlaska Policja

zrzutka.pl

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy