Zmysłowość i elegancja- projekty Gosi Baczyńskiej i Macieja Zienia

Za nami kolejna edycja Eastern Fashion Week w Białymstoku. Uczestniczyć w wydarzeniu mogły osoby ze specjalnym zaproszeniem lub z wcześniej odebranymi, darmowymi wejściówkami, które rozeszły się w mgnieniu oka. Tłumy szczególnie zgromadziły pokazy jednych z najlepszych kreatorów mody w kraju- Gosi Baczyńskiej oraz Macieja Zienia. 

Goście podczas wydarzenia mieli możliwość obejrzeć pokazy kilkunastu projektantów z Polski oraz Ukrainy i Białorusi. Większość z nich odbyła się w specjalnie przygotowanym namiocie na dziedzińcu, zaś jedynie pokaz Macieja Zienia w Auli Magna Pałacu Branickich.

Co łączy projekty obu projektantów ? Stroje są eleganckie i niezwykle kobiece. Unosi się nad nimi także aura luksusu. Koronki, blask i zdobienia były mocnym akcentem tych projektów.

Było niesamowicie ! Wszystko się złożyło na idealną całość. Sceneria, światła, stroje… Jestem oczarowana. Gustuje w kolorze bieli, więc najbardziej spodobały mi się długie, białe suknie– opowiedziała o swoich wrażeniach z pokazu Macieja Zienia, Zuzanna Kietlińska.

Eastern Fashion Week był prawdziwym świętem mody. Przybyły na niego osobowości medialne, tzw. goście VIP, blogerzy modowi,a przede wszystkim swoje kolekcje zaprezentowali najlepsi projektanci w naszym kraju. Przedsięwzięcie zakończył pokaz kolekcji Macieja Zienia. Kogo będziemy mieli okazję zobaczyć w przyszłym roku ?

Red. Laura Maksimowicz

Fot. Laura Maksimowicz

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy