Rozpoczęły się wakacje dla 130 tys. podlaskich uczniów

Dla ponad 130 tysięcy podlaskich uczniów rozpoczęły się wakacje.

Zakończenie roku z ministrem w Ogrodniczkach

W szkole w Ogrodniczkach w gminie Supraśl zakończenie roku świętował z uczniami i nauczycielami minister edukacji narodowej Dariusz Piontkowski.W tej małej szkole uczy się ok. 240 uczniów. Szef MEN wręczył uczniom ze szczególnymi osiągnięciami w nauce świadectwa i listy gratulacyjne. Obejrzał występy artystyczne.

Życzę dzieciom, by dobrze skorzystały z wakacji, wypoczęły i nabrały sił do kolejnych wyzwań” – powiedział w środę minister edukacji narodowej Dariusz Piontkowski.

Szef MEN, wspólnie m.in. z wojewodą podlaskim Bohdanem Paszkowskim i podlaską kurator oświaty Beatą Pietruszką,  życzyli dzieciom bezpiecznych wakacji.

Minister edukacji przypomniał, że zbliżające się wakacje to zawsze moment radosny, kończący czas ciężkiej 10-miesięcznej nauki. Zaznaczył, że dla niektórych uczniów to także etap zakończenia pierwszego etapu nauki.

Pamiętajcie o swojej szkole, bo każda ze szkół pozostawi w was jakiś trwały ślad, o którym warto pamiętać. Nie tylko kolegów, ale także nauczycieli, którzy wzbogacali was w wiedzę, umiejętności, próbowali was wychować wraz z rodzicami” – mówił minister Dariusz Piontkowski.

Red. OKO

Fot. Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku

Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku

Udostępnij ten wpis:

  • Lider
  • gansa.pl – agencja interaktywna – strony internetowe

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o