Andrzej i Gienek mają nową kosiarkę

 

Kolejny nowy sprzęt pojawił się na posesji Gienka i Andrzej z Plutycz, bohaterów popularnego serialu Fokus TV Rolnicy. Podlasie. To kosiarka rotacyjna. Niestety przygotowanie nowej kosiarki do pracy było dla Andrzeja i jego brata Jarka mocno skomplikowane. Rolnicy sami musieli złożyć maszynę.  Oczywiście nagrali o tym film na swój kanał, który ostatnio jest ważnym źródłem dochodów dla gospodarzy.

 

Będziemy w puzzle się bawić – zaczyna składanie Andrzej Onopiuk.

 

I tak to potem niestety wygląda, bo rolnicy muszą podołać przykręcaniu wielu śrub i śrubek.

Czy rolnikom się udało? Tego nie dowiemy się z filmu. Bo rolnicy chcą pokazać to dopiero w swojej następnej ,,filmowej produkcji”. Być może ktoś im będzie  jednak musiał pomóc? Muszą się śpieszyć bo w woj. podlaskim zielone żniwa już w pełni.

Andrzej i Gienek zyskali ogromną popularność dzięki programowi Fokus TV Rolnicy. Podlasie. pokazującemu życie podlaskich rolników. Z czasem rolnicy z Plutycz Andrzej i Gienek zaczęli większe zyski czerpać z popularności niż z pracy na roli. Przyjmują wycieczki, sprzedają pamiątki, reklamują podarowany lub użyczony im przez firmy sprzęt rolniczy i środki do produkcji rolnej. Nad założeniem i prowadzeniem  kanału na youtube  pieczę ma brat Andrzeja mniej popularny Jarek.

Nowa rola rolników z małych Plutycz wzbudza kontrowersję wśród sąsiadów, znajomych a także widzów programu. Rolnicy jednak chcą wykorzystać swoje ,,pięć minut sławy” i jak najwięcej zarobić na popularności. Z tej popularności nie jest zadowolonych także wielu mieszkańców woj. podlaskiego. Nie chcą by region kojarzył się w Polsce z takim rolnictwem.

 

Red. OKO

Fot. screen z youtube Andrzej I Gienek

3.5 2 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy