Podlaski e-bazarek rusza w PODR w Szepietowie

Podlaski e-bazarek rusza w PODR w Szepietowie

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie uruchamia nową formę swojej działalności – Podlaski e-bazarek.

,,Zapraszamy rolników, wytwórców regionalnej i ekologicznej żywności, Koła Gospodyń Wiejskich, twórców rękodzieła ludowego, usługodawców usług rolniczych i związanych z rolnictwem oraz wszystkich konsumentów do korzystania z podlaskiego e-bazarku. Chcemy umożliwić Wam sprzedaż, zakup produktów lub usług bez udziału pośredników, w dowolnym czasie i miejscu„.-zachęca Ryszard Żochowski z Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.

Strona e-bazarku znajduje się pod adresem podlaskiebazarek.pl. Przeglądając poszczególne zakładki można dowiedzieć się co oferują inni do sprzedaży i jakie są ceny.

W stałych rubrykach zamieszczać będziemy wiele informacji o targowiskach, producentach, gospodarstwach agroturystycznych.

Żeby zamieścić swoją ofertę trzeba zarejestrować się. Nie jest to skomplikowane, a w razie potrzeby pomogą specjaliści ODR. Podlaski e-bazarek jest częścią ogólnopolskiego e- bazarku.

 

Żeby zobaczyć co oferują w innych województwach trzeba skorzystać z adresu polskiebazarek.pl. Wchodząc na poszczególne województwa na mapie zobaczymy ich oferty. W ten sam sposób mieszkańcy innych województw będą zapoznawać się z ofertami z naszego województwa.

,,Mamy nadzieję, że ta forma zyska szerokie grono odbiorców i ogólną akceptację”– podkreśla Ryszard Żochowski

Red. OKO

PODR w Szepietowie

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy