„ROLNICY. Podlasie”-wracają. Nowe odcinki

„ROLNICY. Podlasie”„ROLNICY. Podlasie”-wracają. Nowe odcinki

 

Już od 16 sierpnia powraca na antenę lubiany przez widzów nie tylko z województwa podlaskiego, ale z całej Polski serial telewizji FOKUS TV pt. „ROLNICY. Podlasie”.

Bohaterów serialu : Emilkę, Gienka, Andrzeja i Jurka z Ciełuszek-  podlaskich rolników odwiedzaliśmy i przedstawialiśmy w naszych filmach i artykułach. Są one chętnie oglądane i czytane w całej Polsce. A podlaskich rolników pokochano także za granicą Polski.

Pierwszy sezon serialu był hitem jesieni w FOKUS TV. Według  danych podanych przez tę stacje drugi sezon serialu zdobył jeszcze większą widownię. Ze względu na pandemię zdjęcia do serialu zostały przerwane, ale już w drugiej połowie sierpnia serial wraca na antenę FOKUS TV i to z jeszcze większą liczbą odcinków.

W nowych odcinkach zobaczymy jak gospodarstwa radzą sobie z trudną sytuacją w trakcie pandemii. Zobaczymy też postęp i mechanizację zarówno u Gienia z Plutycz, Emilki z Laszek i Tomka z Pokaniewa. Poznamy lepiej ulubionych bohaterów z pierwszego sezonu, porozmawiamy z nimi bardziej prywatnie. Do znanych dobrze bohaterów dołączą także nowi.

Ekipa programu odwiedzi gospodarstwo Jurka i Wiesi – hodowców koni ze wsi Ciełuszki, Agnieszki i Jarka z Bronowa – para, która nie tylko kocha konie, ale też z pasją je ujeżdża. Będzie też wątek Bogdana, który ma ponad 100 krów mięsnych a w pracy na gospodarstwie pomaga mu 5 dzieci.

„ROLNICY. Podlasie” to oryginalny serial dokumentalny telewizji FOKUS TV, wyprodukowany przez ZPR Media Sp.z o.o. Premi

erowe odcinki będzie można oglądać od 16 sierpnia w każda niedzielę o godz. 20:00 w telewizji FOKUS TV.

Tych którzy nie mogą się doczekać emisji serialu zapraszamy do spotkania z sympatycznymi rolnikami na naszym kanale.

Można tam także poznać innych ciekawych bohaterów w podlaskich wsi. Wkrótce nowi bohaterowie i nowe historie. Zapraszamy do oglądania i czytania. A może Ty chcesz żebyśmy Cię odwiedzili, pokazali Twoje gospodarstwo ; zwierzęta, uprawy, maszyny? Z chęcią Cię odwiedzimy!!!‼️

??Napisz ‼️ adres email: redakcja@podlaskie24.pl

Red. OKO

Fot. Mat.pras.FOKUS TV

FOKUS TV

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy