Wyniki wyborów do Podlaskiej Izby Rolniczej


Oto delegaci do Rad Powiatowych Podlaskiej Izby Rolniczej, którzy zwyciężyli w wyborach.

Powiat augustowski

  • Augustów UM – Chrulski Krzysztof
  • Augustów UG – Kotarski Andrzej, Wysocki Paweł
  • Bargłów Kościelny – Grabowski Karol, Owcarz Jan
  • Lipsk UMiG – Sobolewski Radosław, Żabicka- Krawczyk Bożena
  • Nowinka UG – Sadowski Wiesław, Suchocki Michał
  • Płaska UG – Koronkiewicz Andrzej Piotr
  • Sztabin UG – Kondracki Paweł, Rozmysłowicz Artur Bogusław

Powiat białostocki

  • Choroszcz UGiM – Mierzejewski Adam Marian, Sokół Grzegorz
  • Dobrzyniewo Duże – Dobrzyński Robert Janusz, Rudnicki Adam
  • Gródek – Dzitkowski Wiesław
  • Juchnowiec Kość – Rogucki Paweł, Zalewski Krzysztof
  • Łapy – Łapiński Ryszard, Zdrodowski Łukasz
  • Michałowo – Hajduczenia Marian, Szczepańczuk Stanisław
  • Poświętne – Ołdakowski Janusz, Zakrzewski Bogdan Dariusz
  • Suraż – Łapiński Krzysztof, Wołoszczyk Wiesław Marian
  • Tykocin – Markowski Robert, Sowiński Antoni Janusz
  • Zabłudów – Regucki Adam, Szarejko Marcin
  • Zawady – Targoński Dariusz

Powiat bielski

  • Bielsk Podlaski – Gołębiecki Tomasz, Sidorski Arkadiusz
  • Brańsk UM – Leopold Kamiński,
  • Brańsk UG – Bobel Maciej, Kuczyński Grzegorz
  • Boćki – Bazylewski Krzysztof, Zawadzki Piotr
  • Orla – Chomański Michał, Kubaj Marcin
  • Rudka – Niemyjska Agnieszka Iwona
  • Wyszki – Lasota Marcin, Łuczaj Agnieszka Anna

Powiat grajewski
Grajewo – Maciorowski Łukasz Mariusz, Szumska Elżbieta
Radziłów – Gwiazdowska Maria, Gwiazdowski Krzysztof Kazimierz
Rajgród – Jagłowska Anna, Kapusta Marek
Szczuczyn – – Grunwald Witold, Jaczyński Grzegorz Mariusz
Wąsosz – Kozłowski Stanisław, Zarzecki Michał

Powiat hajnowski

  • Czeremcha – Kaczmarzyk Marian, Waszczuk Mikołaj
  • Czyże – Filimoniuk Piotr, Baczyński Piotr
  • Dubicze Cerkiewne – Skiepko Jan, Oksentiuk Maryla
  • Hajnówka – Kojło Jan
  • Narew – Jarmocik Agnieszka, Wszeborowski Andrzej
  • Narewka – Kajdewicz Krzysztof, Stocki Piotr

Powiat kolneński

  • Grabowo – Dobrzycki Ireneusz, Kozikowski Wacław
  • Kolno – Bikowski Adam, Cudnik Sławomir
  • Mały Płock – Chludziński Zbigniew, Nicewicz Adam
  • Stawiski – Górski Krzysztof, Zelkowski Jan
  • Turośl – Kondracki Antoni, Lemański Sławomir

Powiat łomżyński

  • Jedwabne – Bagiński Zbigniew Karol, Konopka Michał
  • Łomża UG – Jasiński Radosław, Kaliściak Mieczysław
  • Łomża UM – Lenczewski Jerzy
  • Miastkowo – Chojnowski Stanisław Witold, Długozima Zbigniew Paweł
  • Nowogród – Dąbkowski Kazimierz Jan, Parzych Paweł
  • Piątnica – Maślak Józef Adam, Weber Krzysztof
  • Przytuły – Rogowski Sławomir, Żebrowski Kazimierz
  • Śniadowo – Korytkowski Kazimierz, Łuba Zdzisław
  • Wizna – Kossakowski Ireneusz, Skrodzka Agata
  • Zbójna – Gadomski Tadeusz, Kowalczyk Andrzej

Powiat moniecki

  • Goniądz – Grzegorz Szklanko, Dariusz Ciochanowski
  • Jasionówka – Rzepecki Jan Franciszek, Snarski Józef Tadeusz
  • Jaświły – Dembowski Zbigniew, Guzel Adam
  • Knyszyn – Rogalski Stanisław, Szaciło Krzysztof
  • Krypno – Buraczewski Piotr, Konopko Szczepan Jan
  • Mońki – Popowski Marcin, Wojtach Daniel
  • Trzcianne – Marek Magnuszewski, Ireneusz Olszewski

Powiat sejneński

  • Giby – Fiedorowicz Elżbieta, Urbański Adam
  • Krasnopol – Czarniecki Mirosław, Gołębiewski Daniel
  • Puńsk – Chmielewski Robert, Zdanis Teresa
  • Sejny UM – Dzienisiewicz Paweł
  • Sejny UG – Raś Joanna, Zubowicz Grzegorz

Powiat siemiatycki

  • Drohiczyn – Harbaszewski Wiesław, Zgierun Jacek Zdzisław
  • Dziadkowice – Karnaszewski Krzysztof, Wisłocki Adam
  • Grodzisk – Koc Andrzej, Zalewski Radosław
  • Mielnik – Bujanowicz Jan, Selwestrowicz Mateusz
  • Milejczyce – Cieślik Tomasz Paweł, Matocha Karol
  • Nurzec Stacja – Barańczuk Jerzy, Putko Aleksander
  • Perlejewo – Leszczyński Grzegorz, Twarowski Bogdan
  • Siemiatycze UM – Błocki Robert
  • Siemiatycze UG – Orzepowski Mieczysław, Szumski Wieczysław

Powiat sokólski

  • Dąbrowa Białostocka – Bujnowska Elżbieta, Sawastynowicz Piotr
  • Janów – Jelska-Jaroś Bożena Jolanta, Hniedziejko Krzysztof
  • Korycin – Małyszko Andrzej Aleksander, Siniło Marek
  • Kuźnica – Białobłocki Kamil Andrzej, Bilmin Bogusław
  • Nowy Dwór – Pawłowski Piotr
  • Sidra – Szulewski Mirosław, Zieziula Piotr
  • Sokółka – Piekarska Aneta, Szomko Kazimierz
  • Suchowola – Boguszewski Krzysztof, Marchel Czesław
  • Szudziałowo – Bułatewicz Wojciech, Słoma Bogdan

Powiat suwalski

  • Bakałarzewo – Dąbrowski Marian, Wdowiak Jan Stanisław
  • Filipów – Górny Marcin
  • Jeleniewo – Dąbrowski Mariusz Sławomir
  • Przerośl – Wojciech Rubin, Daniel Gajewski
  • Raczki – Putra Mariusz, Wasilewski Andrzej
  • Rutka -Tartak – Zdancewicz Andrzej
  • Suwałki UG – Bogucki Janusz
  • Szypliszki – Kotnarowski Marcin, Gawiński Andrzej
  • Wiżajny – Pietrołaj Mariusz, Rudziewicz Andrzej

Powiat wysokomazowiecki

  • Ciechanowiec UM i G – Koc Tadeusz, Prokopiak Bogusław
  • Czyżew – Góralczyk Dariusz, Walczuk Andrzej
  • Klukowo – Lubowicki Andrzej, Waszczuk Rafał
  • Kobylin-Borzymy – Kłoskowski Sylwester, Kurzyna Jacek
  • Kulesze Kościelne – Grodzki Paweł, Kalinowski Arkadiusz
  • Nowe Piekuty – Kulesza Jan, Przeździecki Grzegorz
  • Sokoły – Jamiołkowski Andrzej, Raciborski Andrzej
  • Szepietowo – Dyszczyk Jarosław, Wnorowski Wojciech
  • Wysokie Mazowieckie UM – Ewa Kołodziejska
  • Wysokie Mazowieckie UG – Dmochowski Andrzej, Kołakowski Bogdan

Powiat zambrowski

    • Kołaki Kościelne – Szeligowski Piotr, Zalewski Sławomir
    • Rutki – Gosk Romuald, Łuba Wojciech
    • Szumowo – Cygan Paweł
    • Zambrów UG – Łada Barbara, Wielgat Jolanta

Red. OKO

Fot. Unsplash

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy