Kononowicz u Elżbiety Jaworowicz

Krzysztof Kononowicz pochwalił się na oficjalnej stronie wizytą w studiu TVP u Elżbiety Jaworowicz. Na zdjęciu widać,że próbował nawet pocałować znaną z interwencji i kontrowersji dziennikarkę.

Były kandydat na prezydenta Białegostoku i osobowość internetowa, nazywana także patostreamerem, ( z racji kontrowersyjnych treści na swoim kanale) wystąpi w programie „Sprawa dla Reportera”. Program jest emitowany od 1983 roku. Ostatnio pojawia się tam sporo celebrytów i dziwacznych treści. Na plan wkracza  Zenek Martyniuk  i śpiewa Prawdziwa miłość to ty.  Program odwiedził też Iwan Komarenko, Don Wasyl czy Grażyna Szapołowska.

Tematem programu z Kononowiczem będzie spór wokół wykorzystywania jego wizerunku w sieci.

Kanał patocelebryty cieszy się niestety dużą popularnością, ale Krzysztof Kononowicz i jego pomocnik o pseudonimie Major padają też ofiarą nieuczciwych internautów, którzy wykorzystują nielegalnie związane z nimi treści.

To kolejna osoba z województwa podlaskiego, która trafiła do programu ,,Sprawa dla reportera” i się tym pochwaliła na Facebooku. Wcześniej byli tam między innymi rodzice Wiktorka z Grajewa, burmistrz Supraśla Radosław Dobrowolski, marszałek województwa podlaskiego Artur Kosicki.

Red. OKO

Fot. Kononowicz i Major oficjalnie/Radosław Dobrowolski Facebook /Sprawa dla Reportera

5 2 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Olgierdano TV vel Łukasz W.

Kocham Sławka bardzo zacnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Partnerzy