WOŚP w Podlaskiem zagra 27. raz

27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Podlaskiem 

Już w najbliższą niedzielę ( 13 stycznia) odbędzie się 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie zabraknie koncertów, licytacji, a przede wszystkim dobrej zabawy w szczytnym celu. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

W Białymstoku centrum wydarzeń, jak co roku stanie się Rynek Kościuszki. O niezapomnianą zabawę zadbają o 18.00 zespół Trzynasta w Samo Południe, a o 20.10 możemy spodziewać się artysty Mesajah. „Światełko do nieba” zaplanowane jest na godzinę 19.50.

Gwiazdą tegorocznego finału będzie Sidney Polak, znany publiczności ze swojego przeboju „Otwieram wino”, którego na scenie możemy spodziewać się o godz. 21.10. Na koniec, o godz. 22.00 o gorącą atmosferę zadba grupa Nowator. Na mieszkańców będą czekały również pokazy tańca czy pokaz ogniowy. Białostocki finał pokaże TVN.


Atrakcje dla darczyńców w Suwałkach zostały przygotowane w kilku miejscach. W OSiR na dzieci będą czekały animacje i zabawy poprowadzone przez BAJKOWO. O godz. 11 rozpocznie się lekcja zumby. Dla miłośników sztuk walki zostały przygotowane pokazy m.in. karate czy boksu. Natomiast nad zalewem Arkadia będzie można „rozgrzać się” razem z morsami np. z Suwałk i Olecka. Dla fanów muzyki, na Placu Marii Konopnickiej wystąpią m.in. Milano i zespół Verba.\

Łomża

W Bielsku Podlaskim oficjalne „granie” Wielkiej Orkiestry rozpocznie się o godz. 16:00 w amfiteatrze miejskim w Parku Królowej Heleny. Koncert rozpoczną dźwięki piosenek zespołu Kors&Relax. Możemy również spodziewać się występów Teatru Ognia „Utopia” czy formacji Stary Port.

W Choroszczy datki będzie zbierało ok. 23 wolontariuszy. Mieszkańcy będą mogli wziąć udział w maratonie zumby na Kominowym Bajorze , obejrzeć inscenizację bajko Czerwony Kapturek czy o godz. 17.00 wziąć udział w koncercie formacji Szept. Na licytujących czekają wyjątkowe nagrody tj. wyjście do kina z dyrektorem Choroszczańskiego Centrum Kultury lub miesięczny karnet na zajęcia fitness.

Dla fanów kolei i nie tylko został przygotowany specjalny przejazd pociągu WOŚP na trasie Białystok- Łapy. Wyjazd pociągu o 10.55 z peronu 2, a powrót na godz. 14.55. W czasie tego kilkugodzinnego przejazdu na przejeżdżających czeka przedział muzyczny, możliwość zwiedzania kabiny maszynisty w czasie postoju w Łapach. Będzie to również okazja do wykonania zdjęć z gadżetami prawdziwego maszynisty. Ceną biletu pamiątkowego jest dowolna kwota złożona do puszki Orkiestry.

Red. Laura Maksimowicz

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy