Woda w Grabówce niezdatna do picia

Wojewódzka Stacja Sanitarno -Epidemiologiczna poinformowała o stwierdzeniu w wodzie wodociągowej na terenie gminy Grabówka obecności enterokoków. Magistrala zaopatruje około 10 tysięcy mieszkańców, m.in. z Grabówki, Henrykowa, Sobolewa, Zaścianek i Sowlan. Jacek Brzozowski Wojewoda Podlaski wziął udział w zwołanym przez Katarzyna Todorczuk – Wójt Gminy Grabówka sztabie Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Władze gminy zobowiązały zarządcę wodociągu […]

Czytaj dalej…

Partnerzy