? lat Pani Heleny Bączyk z Ostrożnego!

Pani Helena Bączyk z Ostrożnego w gminie Szumowo świętuje 100 urodziny

Dostojna Jubilatka urodziła się 28 lutego 1921 roku w miejscowości Kalinowo, powiat Ostrów Mazowiecka. Pani Helena wychowała czworo dzieci. Całe swoje życie pracowała w gospodarstwie rolnym. Cieszy się dobrym zdrowiem. Jest pogodną i uśmiechniętą seniorką. Ma doskonałą opiekę.

 

Wójt gminy Szumowo Jarosław Cukierman w towarzystwie Agnieszki Żochowskiej, zastępcy kierownika Urzędu Stanu Cywilnego, wręczył Jubilatce bukiet kwiatów. Ponadto przekazał upominek oraz listy gratulacyjne od prezesa Rady Ministrów – Mateusza Morawieckiego i wojewody podlaskiego – Bohdana Paszkowskiego.

Zwracając się do Szanownej Jubilatki powiedział, że dla władz gminy to zaszczyt móc świętować wraz z nią setne urodziny. Jest to piękna i skłaniająca do zadumy rocznica. Życzył też długich lat życia w dobrym zdrowiu, spokoju oraz radości w otoczeniu bliskich, i życzliwych osób.

W jubileuszowej uroczystości uczestniczyli również przedstawiciele Placówki Terenowej KRUS w Zambrowie.

Z serdecznymi życzeniami i kwiatami przybyli: kierownik Placówki Terenowej KRUS w Zambrowie – Beata Zaremba oraz kierownik Wydziału Ogólnego KRUS – Katarzyna Sycz.

 

Jubilatce życzymy dużo zdrowia!

 

Red. M.L.

Fot. Facebook

Gmina Szumowo

5 1 vote
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy