Pomaganie przez granie. Cztery dni i 24 godzinne koncerty na TIK TOK-u dla Kuby z Bielska Podlaskiego

Pomaganie przez granie.Seria koncertów dla Kuby z Bielska Podlaskiego

Kuba urodził się z Zespołem Downa. Miał problemy z  dużym uciskiem na rdzeń kręgowy.  Górny odcinek kręgosłupa szyjnego Kuby powodował problemy neurologiczne.  Teraz potrzebuje rehabilitacji.

Kuba potrzebuje rehabilitacji więcej niż dotychczas, więcej wyjazdów do specjalistów, częstszych wizyt w poradniach, co wiąże się to z ogromnymi kosztami. Przez kilkanaście lat jego życia staraliśmy się dawać sobie radę sami. Długo zastanawialiśmy się nad tym, czy zakładać zbiórkę. Wiemy jednak, że wszystkie działania, które podejmujemy, mają na celu tylko i wyłącznie dobro naszego syna. A dla niego zrobimy wszystko! Za każde wsparcie już teraz serdecznie dziękujemy! – tak piszą rodzice Kuby Radziszewskiego. 

Z odzewem przyszła grupa skupiona wokół hasła : ,, Pomaganie przez granie”. Zbiórkę wspomagają i nagłaśniają imprezy dla Kuby. Live Stream potrwa od 16.11 do 19.11.

Gramy dla dzieci z całej Polski. Z każdego regionu wybieramy potrzebujących. Zaczęło się podczas pandemii. Znajomi poprosili żebyśmy zagrali dla dziecka. Zaczęliśmy zbierać. Udało się zebrać od 30 do 50 tysięcy złotych. Teraz inflacja i ludzie zubożeli, ale są dobrzy ludzie i wpłacają  – mówi portalowi Podlaskie24.pl Piotr Nykiel założyciel grupy.

 

Dla Kuby z Bielska zagra ponad dwudziestu didżei. Będą się zmieniać co trzy godziny. Koncert trwają 24 godziny na dobę przez cztery dni.

 

Dołączcie do nas i pomóżmy Kubie!

Link do zrzutki:https://www.siepomaga.pl/jakub-radziszewski

 

 

Red. Małgorzata Kotarska-Ołdakowska

Fot. mat.prasowe

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy