MOPR Białystok: do 20. stycznia wpłynęło 3670 wniosków o wypłatę dodatku osłonowego

Dodatek osłonowy i zasady składania dokumentów w białostockim Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie

W związku z falą zachorowań wśród pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Białymstoku zmieniły się zasady składania dokumentów w tej instytucji. Dotyczy to m.in. osób, które chcą osobiście złożyć wniosek o dodatek osłonowy. Do odwołania dokumenty można składać wyłącznie po wcześniejszej rejestracji wizy.

 – W związku z licznymi zakażeniami pracowników wirusem SARS-CoV-2 od dnia 17.01.2022 r. do odwołania w Dziale Świadczeń Rodzinnych, przy ul. Klepackiej 18 przyjmowani są wyłącznie interesanci, którzy celem złożenia wniosku o świadczenia i dodatki, w tym również o dodatek osłonowy, dokonali internetowej rezerwacji wizyty w MOPR na konkretny dzień i godzinę – poinformowała portal Podlaskie24.pl Halina Pietrzykowska, kierownik Działu Świadczeń Rodzinnych MOPR.

Rezerwacji można dokonać na stronie MOPR w zakładce E-kolejka@ ( Poradnik Interesanta ) lub pod numerami telefonów: 85-748-98-59; 85-742-29-00.

 – Osoby zainteresowane złożeniem wniosku proszone są w pierwszej kolejności o wykorzystanie w tym celu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem platformy ePUAP – dodaje Halina Pietrzykowska.

Dokumenty można również przesłać pocztą lub wrzucić wniosek do skrzynki podawczej w Dziale Świadczeń Rodzinnych przy ul. Klepackiej 18, lub w budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Białymstoku przy ul. Malmeda Icchoka 8.

ZOBACZ: Mieszkańcy Białegostoku mogą składać wnioski o dodatek osłonowy

Jak poinformowała nas Halina Pietrzykowska, od dnia 4.01.2022 r. do dnia 20.01.2022 r. w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie zostało złożonych 3670 wniosków o wypłatę dodatku osłonowego.

Red. Monika Lenczewska

Fot. Monika Lenczewska / Podlaskie24.pl

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy