Nad Zalew Siemianówka będzie można dojechać pociągiem

Nad Zalew Siemianówka będzie można dojechać pociągiem

Białostoczanie będą mogli publicznym transportem dotrzeć na plażę nad Zalewem Siemianówka. To oferta POLREGIO przygotowana na wakacje.

Wraz z początkiem wakacji, w całej Polsce startują kolejowe okazje dla podróżnych, którzy chcą w przystępnej cenie dotrzeć nad morze, jezioro czy w góry i uniknąć korków. Największy polski przewoźnik pasażerski, POLREGIO uruchomił kilkadziesiąt połączeń oraz przygotował się do obsługi tras uwielbianych przez turystów.

A może urlop na Podlasiu?

Codziennie od 1 lipca do 31 sierpnia pociągi sezonowe dojadą nad Zalew Siemianówka, który stanowi jeden z największych wodnych akwenów regionu.

Stamtąd też będzie można dojechać autobusami na plażę w Rudni. Znad zalewu na stację kolejową również będzie można wrócić autobusem.

Składy będą kursowały m.in. w relacjach Białystok – Siemianówka, Czeremcha – Siemianówka oraz Siemianówka – Hajnówka. Odcinek Czeremcha – Siemianówka został objęty ofertą promocyjną „Połączenie w dobrej cenie”, dzięki czemu przejazd będzie niemal o połowę tańszy niż w taryfie podstawowej.


Ponadto, już od 1 maja codziennie kursują również sezonowe pociągi na trasie Białystok – Waliły.

Wcześniej kursowały one tylko w weekendy. Ze względu na typowo turystyczny charakter tego połączenia, rozkład jazdy został tak zaplanowany, aby w soboty i niedziele poranne pociągi kursowały w późniejszych godzinach niż w dni robocze. Na trasie Białystok – Waliły obowiązuje promocyjna oferta „Bilet dobrych relacji”, dzięki której bilety na przejazdy są znacznie tańsze od podstawowej taryfy POLREGIO.

Red. M.L.

Fot. Podlaskie24.pl

POLREGIO

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy