Pogrzeb ofiar wypadku w Tatarowcach w sobotę. Trwa zbiórka na pomoc matce

Pogrzeb ofiar wypadku w Tatarowcach w sobotę w Bombli. Trwa zbiórka na pomoc matce

Wypadek pod Tatarowcami na DK 65, do którego doszło w niedzielę 19 września wstrząsnął wszystkimi. Śmierć poniosły cztery osoby – 30 latek oraz trójka jego synów w wieku 3, 6 i 9 lat. Przeżyła tylko kobieta – matka dzieci, która w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

W niedzielę, 19 września, Patryk z Moniką i synkami wyruszyli w odwiedziny do krewnych. Na prostym odcinku drogi krajowej nr 65 na trasie Białystok – Bobrowniki doszło do potwornego wypadku. W Tatarowcach (pow. białostocki) opel, którym podróżowała rodzina, z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas wprost pod tira.

Pogrzeb ofiar wypadku w Tatarowcach odbędzie się w sobotę, 25 września, o godzinie 10 w Kościele pw. Niepokalanego Serca Maryi w Bombli (pow. sokólski). Ojciec wraz ze swoim synkami zostanie pochowany na Cmentarzu Parafialnym w Kopisku (pow. białostocki).

Tragiczny wypadek na drodze do Bobrownik. Zginął ojciec i troje dzieci

Monika, mama chłopców oraz żona Patryka walczy o życie w szpitalu, a rodzina zbiera środki na dalsze leczenie oraz rehabilitację kobiety. Została uruchomiona zbiórka na zrzutce aby uzbierać jak najszybciej potrzebne środki.- informują wolontariusze zrzutki. 

Zbiórkę można wesprzeć POD TYM LINKIEM. Celem jest zebranie 50 tysięcy złotych.

Monice niezbędne będą środki na leczenie i rehabilitację.

Wolą najbliższych w najgorszym przypadku zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na cel charytatywny…- informują zbierający. 

Red. OKO

Fot. zrzutka.pl

wolontariusze zrzutki

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy