Syn gwiazdora disco-polo zapłaci 10 tys. za nieprzestrzeganie kwarantanny

Syn gwiazdora disco-polo zapłaci 10 tys. za nieprzestrzeganie kwarantanny

Młody mężczyzna w czasie kwarantanny robił zakupy

Jak mówi rzecznik podlaskiej policji nadkom. Tomasz Krupa, 31-latek miał przebywać w domu po powrocie z zagranicy. Podczas kontroli okazało się, że nie ma go we wskazanym miejscu.

Policjanci pojechali do jego mieszkania w jednej z podbiałostockich miejscowości. 31-latek odebrał telefon i powiedział, że nie może teraz podejść do okna, bo się kąpie i zajmie mu to kilkanaście minut. Policjanci poczekali pod blokiem. Funkcjonariusz wszedł na klatkę schodową i tam zobaczył wbiegającego do mieszkania mężczyznę. 31-latek w sposób bardzo lekceważący odnosił się do obowiązku kwarantanny i zapowiedział, że nie będzie go przestrzegał. Następnego dnia pracownik stacji benzynowej zauważył go i powiadomił o tym policjantów – powiedział Polskiemu Radiu Białystok  nadkom. Tomasz Krupa.

Na nagraniach ze stacji benzynowej widać, jak 31-latek tankuje samochód i robi zakupy. Okazało się, że decyzją sądu cofnięto mu uprawnienia do prowadzenia pojazdów w 2018 roku. W związku z tym został zatrzymany przez policjantów. Ponadto Inspektor Sanitarny nałożył na niego karę 10 tys. złotych za złamanie zasad kwarantanny.

Red. OKO

Fot. Podlaska Policja

na podst.Polskiego Radia Białystok

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy