Urząd Marszałkowski wprowadza nowe zasady obsługi petentów

Urząd Marszałkowski wprowadza nowe zasady obsługi petentów

W związku ze wznowieniem bezpośredniej obsługi interesantów w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego (UMWP) w Białymstoku, od 25.05 zostały wprowadzone nowe zasady obsługi petentów przy zachowaniu odpowiednich wymogów sanitarnych.

Od 25 maja 2020 r. wznowiona została obłsuga interesantów w siedzibach UMWP przy ul. Kard. St. Wyszyńskiego 1, przy ul. Poleskiej 89 i przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 14 przy zachowaniu odpowiednich zasad i wymogów sanitarnych. Kontakt z urzędnikami możliwy jest po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub lub mailowym i wyznaczeniu daty oraz godziny przyjęcia.

Przeczytaj!

Już 7. pracowników Urzędu Marszałkowskiego zakażonych koronawirusem

W każdej z siedzib UMWP tuż przy wejściu do budynku, w holu głównym, znajduje się wyznaczone miejsce do kontaktu interesanta z pracownikiem.

 

Bezpośrednie załatwianie spraw w urzędzie odbywać się będzie przy zachowaniu odpowiednich środków ostrożności takich jak: dezynfekcja rąk, zakrywanie ust i nosa, zachowanie bezpiecznej odległości (2 m) od innych interesantów oraz między pracownikiem urzędu, a petentem.

 

Urzędnicy proszą także o stosowanie jednorazowych rękawiczek i korzystanie z płynów dezynfekcyjnych, które są dostępne dla petentów UMWP.

 

Urzędnicy  zachęcają interesantów UMWP do załatwiania spraw bez konieczności osobistej wizyty w urzędzie, jeśli nie jest ona niezbędna. Można skorzystać z innych środków komunikacji, takich jak: telefon, e-mail, platforma cyfrowa urzędu oraz poprzez pocztę tradycyjną.

Kontakt bezpośredni do poszczególnych departamentów można znaleźć tutaj oraz poprzez platformę cyfrowy urząd

 

Red. OKO

Fot. Mateusz Duchnowski Wrota Podlasia

Wrota Podlasia

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy