Mirosław z Hajnówki odnaleziony po poszukiwaniach

Aktualizacja : 60-letni mieszkaniec Hajnówki został odnaleziony. Cały i zdrowy trafił już pod opiekę rodziny. Dziękujemy za pomoc w rozpowszechnieniu informacji o poszukiwaniach.

Hajnowscy policjanci poszukiwali 60-letniego mieszkańca Hajnówki. Mężczyzna wczoraj o 10 wyszedł z domu. Powiedział, że jedzie na spacer w rejon zbiornika wodnego w Topile. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną i nie wrócił do miejsca zamieszkania. Prosimy o pomoc w odnalezieniu mężczyzny.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce poszukują zaginionego 60-letniego mieszkańca Hajnówki. Mężczyzna wczoraj około 10 wyszedł z domu. Powiedział, że jedzie na spacer w rejon zbiornika wodnego w Topile. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną i nie wrócił do miejsca zamieszkania.

Zaginiony to:

MIROSŁAW

zam. Hajnówka

Rysopis: około 168 centymetrów wzrostu, krępej budowy ciała, włosy: krótkie, siwe, lekko kręcone, oczy niebieskie.

W chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę koloru czarnego z kapturem, czarne dresy, czarną bawełnianą czapkę, buty sportowe w kolorze niebieskim lub buty typu kalosze w kolorze szarym.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce pod numer telefonu 47 7126 200 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Red. OKO

Fot. KPP Hajnówka

Podlaska Policja

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy