Raczki. Rozbił Teslę i dostał mandat – 5 tysięcy złotych


Tym razem to kierowca tesli został ukarany mandatem w wysokości 5 tysięcy złotych. Mężczyzna spowodował zagrożenie bezpieczeństwa na jednej z dróg w gminie Raczki.

Mieszkaniec województwa mazowieckiego nie dostosował prędkości, stracił panowanie nad samochodem, wypadł z drogi i wylądował w polu.

Tym razem to kierowca tesli został ukarany mandatem w wysokości 5 tysięcy złotych za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym. Do zdarzenia doszło w niedzielę po południu na drodze wojewódzkiej 655 w Rudnikach. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że mieszkaniec województwa mazowieckiego nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad samochodem, wypadł z drogi i po kilkudziesięciu metrach wylądował w polu kilkakrotnie dachując. Mężczyzna po zdarzeniu trafił do szpitala.

Policja przypomina, że główną przyczyną wypadków drogowych jest niedostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze. Niezgodne z prawem zachowania zagrażają nie tylko kierowcom, pasażerom, ale również pozostałym uczestnikom ruchu drogowego. Niestety nie wszyscy kierowcy o tym pamiętają.

Po raz kolejny apelujemy o rozsądek na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Red. OKO

Fot. KMP Suwałki

KMP Suwałki

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy