Czas to pieniądz. A pieniądz, to pieniądz! Nowy sprzęt już w Bronowie.

– To jest bardzo opłacalny zakup, bo czas to pieniądz. A pieniądz to pieniądz. Dziadek rąbał, ojciec rąbał, a ja zrobię taki porządek, że już nie trzeba będzie rąbać. Oni taką gromadkę gałęzi to rąbaliby pewnie do święconego jajka – śmieje się Jarosław Rogalski.

 – To jest produkt polski. Wszystkie części są  dostępne.

Ale po co części, skoro się nie psuje?

Polecamy ten rębak, ale i ten, który kupiliśmy już wcześniej, na pieńki. Tamten też jest super. Drewno szybko schnie, wrzucisz do pieca i jest ciepło – zachwalają gospodarze z Bronowa.

Rozdrabnianie drewna to bardzo pracochłonne zajęcie – na szczęście z pomocą przychodzi technologia. W gospodarstwie słynnych rolników z Bronowa pojawił się więc kolejny sprzęt! Po R-150, tym razem małżeństwo zdecydowało się na model RT-630R. 

Z maszyny jesteśmy bardzo zadowoleni, zobaczymy jak będzie z efektywnością pracy Jarka – żartuje Agnieszka Rogalska.

 

Rębaki24.pl to strona poświęcony rozdrabniaczom do gałęzi i recyklingu.

Jesteśmy firmą zajmująca się produkcją i sprzedażą specjalistycznych maszyn przeznaczonych do przetwarzania drewna. Sprzęty, które oferujemy są przeznaczone do wykorzystywania w gospodarstwach domowych, przemyśle i rolnictwie – mówią właściciele.

Rozdrabnianie drewna to bardzo pracochłonne zajęcie – na szczęście z pomocą przychodzi technologia. Oferujemy wiele rodzajów rębaków, by ułatwić sprawne i efektywne wykonanie tej pracy. Możemy zapewnić, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami, a usługi i sprzęt marki Rebaki24.pl to najlepszy wybór. Ponad to, grono naszych specjalistów wciąż pracuje nad udoskonalaniem oferty i dostarczaniem klientom odpowiedzi na ich technologiczne potrzeby.

Jako polski producent rębaków, łuparek, mechanizmów rozdrabniających do drewna, drzewa i gałęzi firma sprzedaje urządzenia najwyższej jakości. Oferowane rębaki, łuparki, świdry i mechanizmy tnące są wykorzystywane:
– w gospodarstwach domowych,
– do utrzymania terenów zielonych,
– do pracy w ogrodzie,
– przez sadowników, działkowców, ogrodników i plantatorów,
– w nadleśnictwie, tartakach i przemyśle drzewnym,
– przy utrzymaniu dróg i zieleni w pasie drogowym.

Oferowane przez przedsiębiorstwo rozdrabniacze do drewna i gałęzi występują w wariantach z silnikami spalinowymi i elektrycznymi. Są także rębaki podczepiane do ciągników.

Nasz urządzenia tnące są regularnie poddawane testom wytrzymałościowym i modyfikacjom, dlatego zawsze jesteśmy pewni tego co sprzedajemy – zapewniają przedstawiciele firmy.

Rebaki mogą być wyposażone opcjonalnie w dodatkowe wyposażenie:
– rebaki z workownicami,
– rebaki z taśmociągiem,
– rębaki z górnym kanałem wyrzutowym,
– rebaki z systemem bezpieczeństwa.

Rębaki doskonale współpracują z ciągnikami większości producentów, takimi jak: Kubota, Zetor, Ursus, New Holand, inne.

Jako solidna firma dbamy nie tylko o sprzedaż rębaków ale nie jest nam również obca naprawa i serwis rebaków zakupionych w Naszej firmie. Zawsze przestrzegamy udzielonej gwarancji na nasze rębaki! Oferowane przez nas rebaki, mechanizmy tnące, łuparki czy świdry można nabyć również na raty. W przypadku firm nasze rębaki są udzielane w leasing – informują właściciele Rebaki24.pl

Red. Marta Śliwińska

Fot. Marta Śliwińska/Podlaskie24.pl

materiał sponsorowany

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy