Szepietowo. Targi Ogrodnicze „Jesień w sadzie i ogrodzie” 8.10 i 9.10

TARGI OGRODNICZE „JESIEŃ W SADZIE I OGRODZIE”

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie serdecznie zaprasza na Targi Ogrodnicze „Jesień w sadzie i ogrodzie”. Wydarzenie odbędzie się 8-9 października 2022 r. na terenach wystawowych PODR Szepietowo.

Targi Ogrodnicze są świetną okazją do zakupów, spotkań z ekspertami i miłośnikami aranżacji terenów zielonych oraz do zapoznania się z nowymi trendami panującymi w ogrodnictwie. Targi to również blok handlowy, podczas którego zaprezentują się firmy z całego kraju oferujące m.in.: materiał szkółkarski – owocowy i ozdobny, kwiaty, krzewy, rośliny cebulowe oraz nasiona. Nie zabraknie stoisk z architekturą ogrodową, narzędziami i sprzętem do produkcji ogrodniczej, a także wyposażeniem i aranżacją ogrodów.

Tegorocznym Targom towarzyszyć będą występy artystyczne chóru „Łapskie Nutki” z Domu Kultury w Łapach i występ Kół Gospodyń Wiejskich Karakule oraz ZPiT Podlasie z Szepietowa. Dodatkową atrakcją będzie wystawa rzemiosła artystycznego oraz produktów regionalnych i tradycyjnych.

Imprezę wzbogaci wystawa królików. Swoje stoiska przygotowują również instytucje wspierające rolnictwo.

Miłośnicy podlaskich specjałów będą mieli okazję odwiedzenia punktów gastronomicznych oraz degustacje, które przygotują szkoły rolnicze: ZSOiZ w Ciechanowcu, ZSCKR im. Krzysztofa Kluka w Rudce oraz ZSOiZ im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Czyżewie.

W programie przewidziano interesujące wykłady np.: „Ogród dla seniora” i „Zioła w codziennym życiu”. Poza częścią merytoryczną wszyscy uczestnicy będą mieli do dyspozycji mnóstwo atrakcji. Pokaz sprzętu 15. Batalionu Lekkiej Piechoty, Tor Przeszkód Małego Terytorialsa oraz animacje dla dzieci. Zostaną rozstrzygnięte konkursy: „Doradca Roku”, „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”, „Najlepsze gospodarstwo ekologiczne” oraz „Hit Targów”, „Najatrakcyjniejsze Stoisko” i „Najbogatsza oferta targowa”.

Nasza relacja z poprzednich targów poniżej:

 

 

Red. OKO

Fot. PODR w Szepietowie w Szepietowie/Podlaskie24.pl

PODR w Szepietowie

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy