II Festiwal Wzajemności w Choroszczy

Burmistrz Choroszczy oraz Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy zapraszają mieszkańców województwa podlaskiego na II Festiwal Wzajemności. Jest to cykl otwartych spotkań artystycznych i działań animacyjnych, skierowanych do wszystkich: dzieci, młodzieży, dorosłych, a także całych rodzin.

 

W ramach festiwalu, podczas sezonu wakacyjnego 2019, w wybrane weekendy wakacji w przestrzeni publicznej gminy Choroszcz odbędą się otwarte imprezy kulturalne, działania animacyjne i artystyczne. Dodatkowo, dwa razy w tygodniu, w każdy wtorek i czwartek lata, w godz. 13.00-15.00 na Rynku 11 Listopada w Choroszczy, odbędę się działaniach plastycznych, czytelniczych, tanecznych, grach i zabawach integracyjnych, tj. malowanie na folii, wykonywanie latawców, tworzeniu największych i najbardziej kolorowych baniek mydlanych, w akcji plastycznej „Chodź, pomaluj nasz Rynek”, we wspólnym czytaniu książek, w warsztatach i zajęciach rodzinnych, a także w o wiele, wiele większej liczbie atrakcji.

 

Zaanimuj się w Choroszczy! Z wzajemnością!

 

„Zapraszamy, by wspólnie poddać się malowaniu na materiale. Jakie dzieła powstaną z zaproponowanych szablonów? Czy uczestnicy oddadzą się w ręce prowadzących, czy podążą Ścieżkami własnej wyobraźni? Przekonamy się już we wtorek 2 lipca. Zapraszamy na Rynek 11 Listopada w Choroszczy, w godz. 13.00-15.00. Zaanimuj się w Choroszczy! Zaanimuj się z nami! Z wzajemnością!” – informuje Urszula Glińska, rzecznik prasowy burmistrza Choroszczy.

 

 

 

Festiwal Wzajemności finansowany jest ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień na terenie Gminy Choroszcz.

 

 

 

 

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy