Rolniczka z Podlasia zatrzęsła polityką przez filmy na TIK TOKU

Od filmiku z gospodarstwa do Sejmu. Taką drogę przebyła Julita Olszewska ze wsi Olszewo koło Brańska. W swoim filmiku skrytykowała obecnego wiceministra wcześniej działacza AgroUnii Michała Kołodziejczaka.

Kilka godzin później odwiedziło ją dwóch mężczyzn, którzy przedstawili się jako ,,my od Michała” i zażądali usunięcia filmiku. Przestraszona rolniczka skasowała film. Jednak po protestach 09.02 znowu go zamieściła.

Dzisiaj 12.02. Julita Olszewska pojawiła się w Sejmie na zaproszenie Krzysztofa Bosaka z Konfederacji.

@juleczka1401

09.02.2924 podajcie dalej 💚#strajkrolników 09.02.2024 #walczymyoswoje #koloniaolszewo #dziewczynazewsi #podlasie #rolnictwo

♬ dźwięk oryginalny – Olszewska Julita

W Sejmie wypomniał to Michałowi Kołodziejczakowi podlaski poseł Solidarnej Polski Sebastian Łukaszewicz. Kołodziejczak zaprzeczył, że stoi za tą ,,interwencją”.

Pan Michał Kołodziejczak dzwonił do rolnika z województwa podlaskiego, do Pani Julity Olszewskiej i zaczął ją zastraszać. Mało tego Michał Kołodziejczak wysłał do domu pani Julity osiłków, którzy kazali usunąć jej film z Internetu, który zrobił trzy miliony zasięgu. Skandal  – mówił Sebastian Łukaszewicz w Sejmie

I zwracał się do Kołodziejczaka:  Myślisz, że Szarejko Ci pomoże? Szarejko Ci nie pomoże!

Chodzi o rolnika Marcina Szarejko z Zabłudowa.

W rozmowie z naszym portalem Marcin Szarejko tłumaczy, że padł ofiarą polityków i plotek.

Z wypowiedzi Sebastiana Łukaszewicza można bowiem wnioskować, że to on ma coś wspólnego z Silnymi Panami. I tak wiele osób to odebrało. A je dzwoniłem do Pani Julity i oferowałem jej pomoc. Politycy wszystko pokręcili. – tłumaczy Marcin Szarejko.

To dzwonił do Pani  Julity i oferować pomoc. Zadzwonił do Michała Kołodziejczaka którego zna z protestów rolniczych, żeby wyjaśnił tę sprawę czy to on stoi za żądaniem usunięcia popularnego filmu na Tik Toku.

Słowa Łukaszewicza wywołały taką burzę, że Pani Julita nagrała kolejny filmik wyjaśniający co zaszło i jaka byłą rola Marcina Szarejki.

On mi pomógł. On kazał skontaktować się z policją, skontaktował z Kołodziejczakiem – tłumaczy Julita Olszewska.

@juleczka1401

i tak się żyje u nas na wsi💚#kochamrolnictwo #ministerrolnictwa #dziewczynazewsi #podlasie #rolnictwo #strajkrolniczy #kolodziejczak

♬ dźwięk oryginalny – Olszewska Julita

Dzisiaj 12.02. Julita Olszewska pojawiła się w Sejmie na zaproszenie Krzysztofa Bosaka z Konfederacji. Potwierdziła, że dwaj nieznani jej mężczyźni, którzy kazali jej usunąć filmik przedstawili się ,,my od Michała”. O telefonie od samego Kołodziejczaka nie było już mowy.

Red. Małgorzata Kotarska-Ołdakowska

Fot. Konfederacja YouTube/Tik Tok

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy