Ponad 7 kilogramów narkotyków znaleźli policjanci w domu 25-latka z powiatu sokólskiego

PONAD 7 KILOGRAMÓW NARKOTYKÓW PRZEJĘLI SOKÓLSCY POLICJANCI

Narkotyki o czarnorynkowej wartości prawie 300 tysięcy złotych przejęli sokólscy policjanci. Ponad 7 kilogramów, w tym między innymi, amfetaminy, marihuany i ekstazy, mundurowi znaleźli w mieszkaniu 25-latka.

Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej. Mieszkaniec powiatu sokólskiego usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających z zamiarem wprowadzenie ich do obrotu oraz niestosowania się do sądowego zakazu.

Decyzją sądu 25-latek trafił na 3 miesiące do aresztu. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Ponad 7 kilogramów narkotyków znaleźli sokólscy kryminalni w domu 25-latka. Ich czarnorynkowa wartość to blisko 300 tysięcy złotych. Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej. Już na początku czynności funkcjonariusze znaleźli w jego bmw niewielką ilość marihuany, co potwierdziło wstępne badanie narkotesterem. Okazało się również, że mieszkaniec powiatu sokólskiego ma sądowy zakaz kierowania pojazdami.

Podczas przeszukania mieszkania i w garażu mężczyzny policjanci znaleźli znaczne ilości narkotyków.

Ukryte one były między innymi w lodówce i w szafkach w pokoju.

Wstępne badania narkotesterami wykazały, że były to między innymi ponad 4 kilogramy amfetaminy, ponad 2 kilogramy marihuany, 360 tabletek ekstazy, a także mefedron i haszysz. 25-latek następnego dnia usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających z zamiarem wprowadzania ich do obrotu oraz niestosowania się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Mieszkaniec powiatu sokólskiego decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Red. OKO

Fot. KPP Sokółka

Podlaska Policja

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy