Biała kartka i długopis – kampania wyborcza “po podlasku”

Kampania wyborcza nabiera coraz większych rumieńców. Do tego, że swoją kreatywnością zaskakują nas na każdym kroku kandydaci, zdążyliśmy się już chyba przyzwyczaić. Okazuje się, że nie mniej pomysłowi są również… ich wyborcy. I to właśnie ci drudzy biorą sprawy w swoje ręce! Ręcznie robione i ekologiczne! Takie banery reklamowe można spotkać na Podlasiu.

Nietypowy plakat wyborczy zawisł na tablicy ogłoszeń w miejscowości Knyszewicze w powiecie sokólskim. Na białej kartce A4, zamiast zbędnych ozdobników odwracających uwagę od treści, pojawiło się imię i nazwisko miejscowego rolnika oraz podpis: „Poseł na Sejm 2019”.

„Dwóch moich najwierniejszych wyborców wczoraj domagających się bilbordu, wzięło sprawy w swoje ręce. Stwierdzili, że skoro staruje w wyborach do sejmu z listy Konfederacji z pozycji nr 4, to musi to być ogłoszone na wsi i zawiesili taką oto kartę na wioskowej tablicy. I tu mam pytanie, czy ja z tego muszę robić rozliczenie na fakturze? 🙂 🙂 🙂 🙂 Jak dostałem zdjęcie w smsie, to do teraz się nie mogę przestać śmiać. To w sumie można by zrobić w regionie jako nietypową kampanię. Ręcznie robione banery, na maksa ekologiczne – pisze z humorem o całej sytuacji Stanisław Nicewicz, który w tegorocznych wyborach kandyduje do Sejmu z KWW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Ręcznie wykonany plakat spotkał się z niemałym entuzjazmem:

„Najlepszy plakat wyborczy, jaki w życiu widziałam!”

„Jestem prostym człowiekiem i ten prosty przekaz do mnie trafia”

„Kiedyś ręcznie rysowano plakaty obwieszczające miejsce najbliższej zabawy. Podobno działały. A, ze społeczność nasza lubi sentymentalne wycieczki w przeszłość, i to może zadziałać”- komentują internauci.

Przypominamy, że wybory do Sejmu i Senatu odbędą się 13 października 2019 roku.

Red. Marta Śliwińska

Fot. Facebook

Udostępnij ten wpis:

  • Lider
  • gansa.pl – agencja interaktywna – strony internetowe

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o