Emilia z Laszek przy nadziei

Emilia z Laszek przy nadziei

 

Emilia Korolczuk  z Laszek w gminie Zabłudów w rozmowie z mediami podzieliła się radosną nowiną. Uczestniczka programu „Rolnicy. Podlasie” spodziewa się dziecka. 34-latka zdradziła płeć, termin porodu a nawet imię, jakie wybrała dla dziecka.

Emilia Korolczuk w rozmowie z Super Expresem powiedziała, że spodziewa się dziecka.

Jestem w związku i oczekujemy córeczki. Termin porodu mamy wyznaczony na 3 czerwca – przyznała Emilka w rozmowie z dziennikarzami SE.

Partner unika rozgłosu

Partnerem Emilki jest kolega z dzieciństwa 35-letni Karol. Mężczyzna nie chce ujawniać swojego wizerunku mediom. Dla swojej córki młodzi wybrali imię Laura.  Partner i ojciec dziecka bardzo pomaga Emilii w gospodarstwie w czasie ciąży.

Tłumaczy, że nie chce, aby ludzie podchodzili do niego na ulicy tak, jak podchodzą teraz do mnie  tłumaczy rolniczka przy nadziei.

Znamy się od dziecka, chodziliśmy do jednej szkoły, graliśmy w piłkę. Potem na wiele lat nasze drogi się rozeszły, każde z nas miało swoje życie. Karol pracował w budowlance, jeździł po całej Polsce, był za granicą. Odnalazł mnie dzięki serialowi wyznała Emilia.

Emilka w wywiadzie zdradza, że nie planuje ślubu z ojcem dziecka.

Wolałabym, aby był ślub i wesele, ale najważniejsze, żeby Emilka była szczęśliwa – powiedziała w rozmowie z dziennikarzami babcia rolniczki, pani Helena.

Dziecko ma się urodzić na początku czerwca a już od 14 marca ruszają nowe odcinki serialu Rolnicy.Podlasie.

Obejrzyjcie filmowe relacje z naszych wizyt u Emilii Korolczuk:

Red. OKO

Fot. Emilia Korolczuk Facebook

na podst. www.se.pl

4.2 14 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy