Sanah nagrała swoje najnowsze teledyski na Podlasiu

Sanah nagrała swoje najnowsze teledyski na Podlasiu

Pływające krowy przez Bug we wsi Wojtkowice Glinna, które niedawno nagrywaliśmy zachwyciły też piosenkarkę Sanah i twórców jej najnowszego teledysku do piosenki ,,Nic dwa razy się nie zdarza” według wiersza Wisławy Szymborskiej. W nowych teledyskach do albumu ,,Poezyje:”, które można obejrzeć na youtubie, są także inne podlaskie atrakcje turystyczne i piękne, magiczne miejsca z naszego regionu.

W tle widać miedzy innymi cerkiew w Koterce w utworze ,,W Sztambuch”według poezji Adama Mickiewicza. Utwory Sanah z tego albumu są poetyckie i magiczne, dlatego podlaskie klimaty tak bardzo do nich pasują. Sanah jest też specjalnie ubrana w nowych teledyskach. Wygląda jak gospodyni i pasterka.

Jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce, 14 października 2022 roku podzieliła się swoim kolejnym albumem, który nosi tytuł POEZYJE. W sieci pojawiło się aż 10 zupełnie nowych klimatycznych klipów, w których artystka śpiewa teksty swoich ulubionych wierszy. I jakie piękne podlaskie krajobrazy! Dla nas to połączenia to megabomba!

Tymczasem słynne pływające krowy pochodzą z zagrody agroturystycznej Państwa Młynarczuków. W rodzinie gospodarza z Wojtkowic-Glinnej krowy pływają już od 5 pokoleń!

https://podlaskie24.pl/artykul/agrowiesci/plywajace-krowy-pana-boleslawa/

 

 

 

 Array

Red. OKO

Fot. zrzut ekranu YouTube Sannah /Podlaskie24.pl archiwum

5 1 vote
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy