Białystok. Propozycje radnych PiS do budżetu miasta

Podczas konferencji prasowej  w Białymstoku radni Prawa i Sprawiedliwości zaapelowali do prezydenta i przewodniczącego rady miasta o uwzględnienie listy koniecznych inwestycji.

– To tak naprawdę list 37 inwestycji, o które proszą mieszkańcy poszczególnych osiedli – mówił przewodniczący klubu PiS Henryk Dębowski.

To między innymi budowa sieci wodociągowo-kanalizacyjnej na Dojlidach, utwardzenie ulicy Nadrzecznej, czy budowa dużego parkingu na osiedlu Białostoczek. Radni PiS proponują też budowę kilku aktywnych przejść dla pieszych oraz instalację nowych stojaków rowerowych i stworzenie programu dofinansowania do zakupu rowerów elektrycznych. Wśród propozycji znalazł się też program wymiany nieekologicznych źródeł ogrzewania oraz budowa strzelnicy niezbędnej do nauki obsługi broni.

Poprzednio, rok temu radni PiS złożyli do budżetu 30 poprawek.  Na sesji rady miasta nie zostały one w ogóle poddane pod głosowanie przez większość PO i radnych prezydenta Truskoalaskiego.Wcześniej przyjęto tylko autopoprawki prezydenta miasta.

Red. OKO

Fot. Henryk Dębowski Facebook

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy