Plutycze. Apel Andrzeja poskutkował?

Plutycze. Apel Andrzeja poskutkował?

 

Wygląda na to, że rozpaczliwy apel jednego z dwóch najsłynniejszych obecnie rolników z Podlasia- Andrzeja Onopiuka przyniósł oczekiwane rezultaty. To rezultaty w postaci …szczupaków.?

Takich fanów to lubimy. Nałapał ryby, a że żona powiedziała że obierać nie będzie to przywiózł nam. Ojciec był szczęśliwy, bo bardzo lubi rybkę. Dziękujemy za zdjęcie, miło wspominamy te odwiedziny- napisał Andrzej Onopiuk na swoim profilu na Facebooku.

Kilka dni temu pisaliśmy, że gospodarz z Plutycz prosi o to, żeby tłumnie odwiedzający wioskę fani Gienka i Andrzeja nie przywozili ze sobą alkoholu.

Syn Gienka z Plutycz prosi o zrozumienie

Z podobnym apelem już wiele miesięcy temu wystąpiła córka Gienka z Plutycz.

Córka Gienka-rolnika z Podlasia apeluje do odwiedzających ojca

Andrzej to syn Gienka. Obaj rolnicy zyskali ogromną sympatię i popularność dzięki udziale w telewizyjnej produkcji Focus TV Rolnicy.Podlasie. Można ich nazwać najpopularniejszymi rolnikami w województwie podlaskim. Widzowie pokochali ich za bycie sobą. Jednak ta popularność czasem im ciąży i może być przyczyną kłopotów. Na szczęście wygląda na to, że apel Andrzeja w mediach społecznościowych już pomógł.

Wynika, że opłaca się komunikować z fanami i głośno dawać do zrozumienia czego się chce, a czego się nie chce. Gratulujemy rolnikowi asertywności!Array

Red. OKO

Fot. Andrzej Onopiuk Facebook/Podlaskie24.pl

Andrzej Onopiuk Facebook

4.1 45 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy